Vita Zwart TV-meubel: 2 Planken, Stalen Frame.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vita Zwart TV-meubel: 2 Planken, Stalen Frame.
€ 84,95
€ 131,00
Veilig betalen
Organiseer je entertainmentruimte met Vita TV-standaard - Zwart. 2 planken, zwart frame voor een strakke look. Constructie van staal, spaanplaat en melaminefolie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN2501030 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Vita TV-standaard in zwart is een strakke en moderne toevoeging aan elke woonkamer of entertainmentruimte. Deze TV-standaard heeft twee ruime planken voor het opbergen van al je media-onderdelen en accessoires. Deze standaard is gemaakt van duurzaam staal, spaanplaat en melaminefolie en gaat dus lang mee. Het zwarte frame voegt een vleugje verfijning toe aan je interieur. Met zijn stevige constructie en stijlvolle ontwerp is de Vita TV-standaard de perfecte keuze voor het weergeven van je televisie en het organiseren van je entertainmentbenodigdheden. Upgrade je woonkamer vandaag nog met deze stijlvolle en functionele TV-standaard!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's