Vitrinekast Nebas 80cm, 2 deuren & 3 legplanken - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vitrinekast Nebas 80cm, 2 deuren & 3 legplanken - zwart
€ 439,00
€ 735,00
Veilig betalen
Vitrinekast Nebas, uitgerust met 2 deuren en 3 legplanken. Gemaakt uit metaal, afgewerkt met zwarte poedercoating.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000021540 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
Breng een industrieel gevoel in uw woonkamer met de Nebas vitrinekast. De glazen deuren brengen een modern gevoel in de kamer, terwijl het zwart gepoedercoate metaal de industriële look compleet maakt. Gebruik de vitrinekast om uw glazen of borden tentoon te stellen in uw woonkamer. Elke legplank kan een maximumgewicht van 15 kg dragen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's