Vitrinekast Raft Metal
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vitrinekast Raft Metal
€ 995,00
€ 1.406,00
Veilig betalen
Vitrinekast Raft Metal met 2 glazen deuren en 3 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 80 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-5863-44G |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 190,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Vitrinekast Raft Metal bestaat uit 2 glazen deuren en 3 legplanken en is afgewerkt in gunmetal. Je kan deze vitrinekast perfect combineren met de meubelen van de Raft-collectie. De vitrinekast is bovendien al gemonteerd. Je hoeft dus enkel nog een geschikt plekje voor haar uit te kiezen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's