Vitrinekast Wilke 1 draaideur en 6 legplanken-geborstelde eik/matzwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB378665 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 39,20 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 153,90 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Kunststof, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Vitrinekast Wilke creëert een industriële sfeer met zijn ruw ogende geborstelde eikdecor en het strakke matzwart. De kast bestaat uit 6 legplanken waarvan 3 open waarop u allerhande decoratie en boeken kunt etaleren. Achter de draaideur is eventueel nog plaats voor uw mooie glazen, servies of tafeldecoratie of u kunt de resterende ruimte ook als barkast gebruiken. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA