Eettafel Wilke 140 x 90 cm 6 personen-geborstelde eik/matzwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Wilke is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in geborstelde eikdecor en matzwart. De eettafel biedt plaats aan 6 personen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.9 |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB146987 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 138,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,10 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eettafel Wilke creëert een industriële sfeer met zijn ruw ogende geborstelde eikdecor en het strakke matzwart. Deze eettafel biedt plaats aan 6 personen. Gezellige dinertjes onder familie of vrienden gegarandeerd! Bekijk onze website voor mooie bijpassende stoelen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA