Staande Lamp Dennis
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Staande Lamp Dennis
€ 129,00
€ 146,00
Veilig betalen
Staande lamp Dennis in de kleur antraciet. Lichtbron niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.5 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7945-76 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 157,00 cm |
| Lengte Product - cm | 37,00 cm |
| Breedte Product - cm | 18,00 cm |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal pakketten | 1 |
De staande lamp Dennis is antracietkleurig en heeft een handige, verstelbare kap uit metaal. Plaats deze lamp naast je fauteuil om 's avonds te kunnen genieten van een goed boek. De lamp is geschikt voor een E27 lichtbron. Max. vermogen: 60 W
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's