Wandplank Arno - 45x14x10cm - notenhout/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandplank Arno 45x14x10cm uit spaanplaat met afwerking in notenhoutdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0202006532 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 10,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De wandplank Arno combineert robuust design met functionele elegantie. Met zijn combinatie van warm walnootdecor en stevige metalen beugels voegt deze wandplank een industriële en moderne uitstraling toe aan je interieur. Perfect voor in de woonkamer, keuken, slaapkamer of kantoor, waar het zowel decoratief als praktisch gebruikt kan worden. Gebruik het rek als keukenrekje, of stal er je mooiste foto's en souvenirs op uit. Ontdek meer wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob