Wandplank Edge 20cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandplank Edge 20cm
€ 37,95
€ 63,00
Veilig betalen
Wandplankje Edge, gemaakt van massief acaciahout en staal, 20 cm lang.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2570-15 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 20,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 30,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Hout, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Met dit wandplankje van de Edge-collectie geef je een rustieke toets aan jouw wand. Het plankje is gemaakt van massief acaciahout van 35 mm dik en 16 cm breed. Het vintage frame is gemaakt van staal.
Ontdek ook de andere legplanken van de Edge-collectie en maak zelf jouw unieke combinatie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's