Wandrek Bien - 89x22x70cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Bien 89x22x70cm uit spaanplaat met afwerking in wit.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201000035 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,50 cm |
| Stijl | Design |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met het moderne en elegante wandrek Bien, het ideale meubelstuk om jouw woonkamer, kantoor of slaapkamer op een stijlvolle manier te organiseren. Dit wandrekje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Het asymmetrische ontwerp met drie niveaus maakt van het wandrek Bien een echte eyecatcher. Gebruik het rekje als boekenrek, of zet je mooiste souvenirs, foto's of woonaccessoires in de kijker.
Ontdek meer wandplanken en wandrekken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob