Wandrek Gideon 60cm - zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandrek Gideon 60cm - zwart
€ 75,60
€ 84,00
Veilig betalen
Wandrek Gideon, gemaakt uit metaal met een afwerking in zwarte poedercoating. L:60, B:20, H:60.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000093405 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De strakke wandrekken van de Gideon-collectie kleden je muur aan in stijl. Ze zijn gemaakt uit metaal met een afwerking in zwarte poedercoating. Je kan er planten, kaarsen of andere decoratieobjecten op plaatsen om je ruimte op te fleuren. Deze Gideon wandplank is uitgerust met 2 legplanken en meet 60 cm lang op 20 cm breed en 60 cm hoog.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's