Wandrek Hardy - 44x9x60cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Hardy 44x9x60cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0203000158 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 9,00 cm |
| Lengte Product - cm | 43,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De wandrekken Hardy zijn de perfecte combinatie van praktische opbergruimte en stijlvol design. Het rekje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Dankzij het warme eikdecor en de minimalistische afwerking past dit wandrekje moeiteloos in diverse interieurstijlen, van modern tot landelijk. De eenvoudige wandmontage zorgt ervoor dat je opbergruimte creëert terwijl je vloer of werkblad vrij blijft. Dankzij het compacte formaat neemt het rekje niet veel plaats in beslag zonder in te boeten op opbergruimte. Ideaal om ruimte te besparen in de keuken, badkamer of woonkamer. De wandrekjes Hardy zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Ontdek jouw favoriet op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob