Wandrek Porto - 90x22x82cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandrek Porto 90x22x82cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201000233 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het wandrek Porto combineert een strak design met praktische opbergruimte, waardoor het een perfecte toevoeging is aan elk modern interieur. Het wandrek is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Het asymmetrisch ontwerp creëert een speelse en moderne uitstraling. Gebruik het wandrek Porto als boekenrek, decoratief display of organizer in de woonkamer, slaapkamer, of kantoor. Ontdek al onze wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob