Wasmachinekast Laundry - 65x60x184cm - met kledingroede - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.01 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wasmachinekast ombouw |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA1074RA1B |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,80 cm |
| Lengte Product - cm | 64,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 184,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de collectie Laundry verander je de berging of garage in een georganiseerde en functionele ruimte. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie wit-eikdecor zorgt voor een tijdloze look die in elk interieur past. Deze wasmachinekast heeft een nis die perfect is voor je wasmachine of droger, en is bovendien uitgerust met een kledingroede, waardoor je je pasgewassen kleren kunt ophangen om te drogen.
Ontdek alle mogelijkheden voor je wasruimte op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot