Wastafelonderkast Calypso - 64x33x78cm - 2 deuren - eikdecor/groen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelonderkast Calypso 64x33x78cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en groen. Met twee deuren en een legplank. Wastafel niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.31 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB274843 |
| Kleur | Bruin, Groen |
| Breedte Product - cm | 32,90 cm |
| Lengte Product - cm | 64,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,70 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamercollectie Calypso brengt rust en verfijning samen in een eigentijds design. De zachte groentinten in combinatie met warme houtaccenten zorgen voor een natuurlijke, ontspannen uitstraling die perfect past in zowel moderne als Scandinavisch geïnspireerde badkamers. Deze wastafelonderkast is uitgerust met twee deuren, waarachter je ruimte hebt om bijvoorbeeld handdoeken of verzorgingsproducten netjes op te bergen. De wastafel is bij deze kast niet inbegrepen. Ontdek de volledige collectie Calypso op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA