Wastafelonderkast Luna 60cm 1 lade - grafiet/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grafietgrijze wastafelonderkast Luna, 60 cm breed, uitgerust met een ruime lade in eikdecor. Keuze uit wand- of vloermontage.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD314.3183 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De stijlvolle meubelen van de Luna-collectie vormen jouw badkamer om tot een echt pareltje. Dit grafietgrijze wastafelmeubel is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en is uitgerust met 1 ruime lade, die is gemaakt van MDF met eikdecor.
Opgelet: de wastafel is niet inbegrepen.
Dit meubel wordt geleverd met 4 pootjes, waardoor je zelf kan kiezen of je het aan de wand ophangt of op de vloer installeert.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held