Wastafelonderkast Mauro 60cm met deur & 2 lades - hoogglans wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM8529-84 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Hoogglans wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 56,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Mauro-badkamerserie transformeer je
je badkamer of gastentoilet tot een ware wellness-oase.
Deze wastafelonderkast is 60 cm breed en past daardoor perfect
in kleinere badkamers of een gastentoilet. De kast is uitgerust met 2 lades
en een opbergvak met deur en verstelbare legplank. De deur en lades zijn
uitgerust met softclose-scharnieren waardoor ze zacht sluiten. Dit
meubel is gemaakt van MDF in hoogglans wit. Het is afgewerkt met een laagje
melamine dat ervoor zorgt dat vochtdruppels er eenvoudig afglijden.
Combineer met de andere badkamermeubels van de Mauro-serie
voor een harmonieus geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania