Wastafelonderkast Mauro 80cm met 2 deuren & lade - hoogglans wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM8530-84 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Hoogglans wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 56,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Mauro-badkamerserie transformeer je
je badkamer of gastentoilet tot een ware wellness-oase.
Deze wastafelonderkast is 80 cm breed en past in zowat elke
badkamer. De kast is uitgerust met een lade, een opbergvak met
draaideur en verstelbare legplank en een opbergvak met opklapdeur.
De deuren en lade zijn uitgerust met softclose-scharnieren waardoor ze
zacht sluiten. Dit meubel is gemaakt van MDF in hoogglans wit. Het is afgewerkt
met een laagje melamine dat ervoor zorgt dat de vochtdruppels er eenvoudig afglijden.
Combineer met de andere badkamermeubels van de Mauro-serie voor
een harmonieus geheel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania