Wastafelonderkast Pollet 60cm 2 deuren - wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wastafelonderkast Pollet 60cm 2 deuren - wit
€ 72,80
€ 182,00
Veilig betalen
Wastafelonderkast Pollet, 60 cm breed, uitgerust met 2 deuren. Gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD090.2165 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze compacte wastafelonderkast is 60 cm breed en is uitgerust met 2 deuren die zijn gemaakt van gemelamineerde MDF en zijn afgewerkt in hoogglans wit. De rest van de kast is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat.
Dit meubel wordt geleverd met 4 pootjes.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held
Held meubilair is een Duitse fabrikant die werd opgericht in 1933 en zich voornamelijk toelegt op de productie van badkamer- en keukenmeubelen. Het bedrijf produceert uitsluitend in Duitsland en gebruikt enkel hout uit PEFC-gecertificeerde, Duitse bosbouw. Naast functionaliteit, design en innovatie staat dus ook duurzaamheid nadrukkelijk op de voorgrond. Bestel je nieuwe keuken of badkamer op de website van Emob. Je kunt online keuken- en badkamermeubels bestellen voor zowel kleine als ruime keukens en badkamers en deze selecteren op basis van uw behoeften. Ontdek het aanbod hier!
Bekijk alle producten van Held ->
Productvragen
Close in
's