Badkamercombinatie Lotuk 2 wastafelmeubel & spiegelkast 80cm - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van wastafelmeubel en spiegelkast Lotuk (80cm breed), samengesteld uit gemelamineerde spaanplaat in grafietgrijs en een voorkant in zilvergrijze MDF.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 73.1 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD334.1.3186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 5 |
De badkamercollectie Lotuk doet een opvallend frisse wind door je badkamerinterieur waaien. Het eikdecor zorgt voor een eigentijdse, maar warme aanblik van je meubels. Het grafietgrijze meubel uit gemelamineerde spaanplaat is uitgerust met 2 lades met soft close, die voorzien zijn van een zilvergrijze voorkant in MDF. Het meubel wordt inclusief de wastafel geleverd. De spiegelkast is op zijn beurt uitgerust met 3 spiegeldeuren, met binnenin 6 glazen legplanken waarop je verzorgingsproducten en accessoires gemakkelijk kan bewaren. Ontdek ook de rest van de Lotuk-reeks bij Emob.
Afmetingen:
- Wastafelmeubel: L 80 x D 48 x H 54cm
- Spiegelkast: L 80 x D 20 x H 64 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held