Wastafelonderkast Lotuk 60cm 1 deur & 1 lade - grijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wastafelonderkast Lotuk in zilvergrijs eikdecor, met 1 klep en 1 lade. Meubel wordt geleverd inclusief 4 pootjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer enkele wastafelonderkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD113.1.3186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamercollectie Lotuk doet een opvallend frisse wind door je badkamerinterieur waaien. Het eikdecor zorgt voor een eigentijdse, maar warme aanblik van je meubels. Het grafietgrijze meubel uit spaanplaat is uitgerust met een klep en een lade met soft close, die in zilvergrijze MDF zijn gemaakt. Binnenin heb je zo meer dan voldoende ruimte voor je toiletgerief of accessoires. Ontdek ook de rest van de Lotuk-reeks bij Emob.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held