Spiegelkast Lotuk 120cm 3 deuren - grafietgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegelkast Lotuk in grafietgrijs, uitgerust met 3 deuren, 6 glazen legplanken en ledverlichting. Gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt met een laagje melamine.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 34.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met verlichting |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD253.1.3186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
De badkamercollectie Lotuk doet een opvallend frisse wind door je badkamerinterieur waaien. Het grijze decor zorgt voor een eigentijdse, maar warme aanblik van je meubels. Het grafietgrijze meubel uit gemelamineerde spaanplaat is uitgerust met 3 spiegeldeuren, met binnenin 6 glazen legplanken waarop je verzorgingsproducten en accessoires gemakkelijk kan bewaren. De ledverlichting in aluminiumoptiek is inbegrepen. Ontdek ook de rest van deze Lotuk-reeks bij Emob.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held