Badkamerrek Malvo 30cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerrek Malvo 30x18x64cm uit spaanplaat. Met twee legplanken. Afwerking in melamine in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast badkamer |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD069.1.3240 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 18,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Malvo is perfect voor de liefhebbers van de industriële woonstijl. Dit badkamerrekje is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt met melamine in eikdecor. De kast is voorzien van 2 legplanken, waardoor je allerlei badkamerspullen kunt opbergen. Zo heb je alles in de badkamer binnen handbereik. Ontdek de volledige collectie Malvo op onze website en maak je badkamer compleet.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held