Barkruk Flynn, Gasveer, Draaibaar en Rits - taupe
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barkruk Flynn, Gasveer, Draaibaar en Rits - taupe
€ 135,00
€ 186,00
Kleur
Veilig betalen
De Flynn barkruk: Basel stof lichtgrijsbruin 34 FR, matzwarte trompetvoet, met gaslift, draaibaar en ritssluiting. Stijlvolle en comfortabele zitoptie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 89 |
| Zitdiepte | 38 |
| Opties | Verstelbaar |
| Maximum hoogte cm | 89 |
| Minimum hoogte cm | 68 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000099698 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 107,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Flynn barkruk in Basel stof is een stijlvolle toevoeging aan elk huis of commerciële ruimte. Deze taupekleurige kruk is bekleed met stof van hoge kwaliteit en biedt zowel comfort als duurzaamheid. Het trompetvormige onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal, wat een vleugje verfijning toevoegt aan het algehele ontwerp. Dankzij het gasveermechanisme kun je de zithoogte eenvoudig naar wens aanpassen. De draaifunctie zorgt voor eenvoudige beweging, terwijl de ritsdetails een unieke touch toevoegen. Of het nu voor je aanrecht of een bar is, de Flynn barkruk biedt maximaal comfort, stijl en veelzijdigheid.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's