Barkruk Wilhelm - 44x49x91cm - metaal - grijze stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barkruk Wilhelm - 44x49x91cm - metaal - grijze stof
€ 109,00
€ 146,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle Wilhelm barkruk in grijze stof met duurzaam zwart stalen onderstel. Voeg een chique zitplaats toe aan je interieur.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41.5 |
| Zithoogte | 65 |
| Zitdiepte | 34 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACTH000024083 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,50 cm |
| Lengte Product - cm | 43,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 91,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Wilhelm barstoel in grijze stof met een onderstel in mat zwart gepoedercoat staal is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit voor je aanrecht of eiland. Het strakke ontwerp en de duurzame materialen maken deze kruk een geweldige aanvulling op elke eigentijdse inrichting. De stof is niet alleen zacht en comfortabel, maar ook gemakkelijk schoon te maken, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik. Het gepoedercoate stalen onderstel voegt een vleugje moderne elegantie toe en biedt onovertroffen stabiliteit en ondersteuning. Upgrade vandaag nog je zitervaring met de Wilhelm baliekruk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's