Barstoel Wilhelm - 47x51x101cm - metaal - grijze stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Wilhelm - 47x51x101cm - metaal - grijze stof
€ 109,00
€ 152,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle Wilhelm barkruk met grijze stof en duurzaam zwart stalen onderstel. Upgrade je zitervaring.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 42 |
| Zithoogte | 73 |
| Zitdiepte | 34 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACTH000024811 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 101,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Wilhelm barkruk in grijze stof met een onderstel van mat zwart gepoedercoat staal is een stijlvolle en comfortabele zitoptie voor thuis of op de zaak. Het strakke ontwerp van de kruk past in elk modern interieur, terwijl de bekleding van Sawana stof een vleugje luxe toevoegt. Het onderstel van mat zwart gepoedercoat staal ziet er niet alleen geweldig uit, maar biedt ook duurzaamheid en stabiliteit. Met zijn voetensteun is deze barkruk ontworpen voor maximaal comfort. Upgrade je zitmeubilair vandaag nog met de Wilhelm barkruk!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's