Barmeubel Bosy 160x60 met opbergmogelijkheden - lichtgrijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Barmeubel Bosy met verrijdbaar tafelblad, kastje met deur en legplank en 3 open vakken. Gemaakt van spaanplaat met imitatieprint van heldergrijze eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 67.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Zand Eik |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Barmeubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ74110 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 160,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Maak van jouw woon- en eetkamer een gezellige plek met de meubelen van collectie Bosy. Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat met een imitatieprint van heldergrijs eikenhout.
Dit originele barmeubel is veelzijdig inzetbaar. Het tafelblad staat op wieltjes en kan je gemakkelijk verplaatsen in de gewenste positie. Verder beschik je over een kastje met deur en legplank en 3 open vakken met verschillende afmetingen, waarin je flessen en glazen kan opbergen. De unieke, ingewerkte handgreep is gemaakt van aluminium en ABS en kreeg een grijs gelakte afwerking.
Zoek op onze site nog enkele bijpassende barstoelen uit en bestel heel eenvoudig in slechts enkele klikken!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami