Bartafel Malta - Ø80x105cm - zwart keramiek
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bartafel Malta - Ø80x105cm - zwart keramiek
€ 269,00
€ 486,00
Kleur
Veilig betalen
Ronde bartafel Malta Ø80x105 cm met trompetvoet in zwart gepoedercoat staal en zwart keramisch tafelblad.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.2 |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bartafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024294 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Malta ronde bartafel is een stijlvolle toevoeging aan elke ruimte, met een blad van matzwart keramiek dat zowel duurzaam als visueel aantrekkelijk is. Het trompetvormige onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal en biedt stabiliteit en stevigheid. Met afmetingen van Ø80x105 cm is deze tafel perfect om gezellig aan te zitten of van een maaltijd te genieten. Creëer een eigentijdse en chique sfeer met de Malta ronde bartafel, perfect voor elk luxe interieur.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's