Eettafel Malta - Ø90x75cm - keramiek en staal - wit marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Malta - Ø90x75cm - keramiek en staal - wit marmer
€ 325,00
€ 554,00
Veilig betalen
De Malta ronde eettafel is strak en modern, met een duurzaam ruw keramiek blad en stevig trompetonderstel voor een stijlvolle toevoeging aan elke eetkamer. Ø90x75 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.3 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024139 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 3 |
De ronde eettafel Malta is een prachtige aanwinst voor elk huis, met een blad van wit keramiek dat zowel stijlvol als duurzaam is. Het trompetonderstel, gemaakt van wit ruw gepoedercoat staal, zorgt voor stabiliteit en een modern tintje aan het ontwerp. Met een diameter van 90 cm en een hoogte van 75 cm is deze tafel perfect voor kleine tot middelgrote eetruimtes. De strakke en eigentijdse look zal elke eethoek opwaarderen, terwijl de hoogwaardige materialen een langdurig gebruik garanderen. Verbeter je eetervaring met de ronde eettafel Malta.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's