Bed Rudi 140x200 met 1 lade - old style/beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Rudi-bed met 1 opberglade, gemaakt uit spaanplaat in old style met bedpoten in betonoxidedecor. (lattenbodem en matras inbegrepen)
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 77 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Ja |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met lades |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm, 70 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 180 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 1 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGPP-22-821-X8 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 145,00 cm |
| Lengte Product - cm | 204,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,50 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern, Vintage |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
Dit 140x200-bed Rudi van Emob valt om uiteenlopende redenen in eenieders smaak. Het bed is samengesteld uit een stevig frame uit spaanplaat, in een opvallend decor van old style en hoekige poten in betonoxidedecor. Ook qua opbouw kan het bed overtuigen, aangezien er naast het ruime ligoppervlak en hoofdbord ook nog een opberglade is voorzien. Daarin kan je beddengoed en eventueel kledij snel en netjes wegleggen. Zowel de matras als de lattenbodem is inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob