Bed Waylon 160 x 200 cm-Kronberg eik/Waterford eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Waylon is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met Kronberg eikdecor en Waterford eikdecor en heeft een verstevigingsbalk in het midden. De matras en bedbodem van 160 x 200 cm of de 2 matrassen en bedbodems van 80 x 200 cm zijn niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 160 x 200cm |
| Aantal personen | 2 personen |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 160 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 200 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB195675 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 168,30 cm |
| Lengte Product - cm | 204,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 71,70 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit bed in zacht Kronberg eikdecor wordt extra in de verf gezet door zijn details in het donkere Waterford eikdecor. Vindt de bijpassende matras en bedbodem van 160 x 200 cm of de 2 bedbodems en matrassen van 80 x 200 cm die het best aansluiten bij uw wensen. Voeg eventueel opbergruimte toe met hoofdbord Waylon die u eveneens op onze website kunt terugvinden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA