Bedlade Kiddy - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedlade Kiddy - wit
€ 205,00
€ 379,00
Veilig betalen
Witte bedlade Kiddy met natuurkleurige handvaten, gemaakt van massief den en MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.3 |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIKIRB9014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 94,00 cm |
| Lengte Product - cm | 194,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 20,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij bedlade Kiddy creëer je extra opbergruimte in de kinderkamer zonder aan plaats in te boeten. Deze witte bedlade is gemaakt van massief den en MDF en is uitgerust met 2 natuurkleurige handvaten.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's