Kiddy bed 90x200 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit Kiddy bed (90x200) met houten pootjes. Inclusief lattenbodem.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIKIBE9014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 206,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 3 |
Dit prachtige Kiddy bed (90x200) zal ongetwijfeld mooi passen bij al je meubelen. Het bed heeft een leuk design een twee houten pootjes die zorgen voor een Scandinavisch effect.
Dankzij de witte kleur zorgt het ook voor een rustige sfeer in de kinderkamer, zodat je kindje elke nacht kan genieten van een zalige nachtrust.
Dit bed wordt geleverd met lattenbodem.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack