Bijzettafel Marius 40x40cm, 1 lade - wit/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bijzettafel Marius 40x40cm, 1 lade - wit/antraciet
€ 165,00
€ 279,00
Veilig betalen
Bijzettafel Marius, uitgerust met een lade en een extra legplank. Gemaakt uit MDF in het wit en antraciet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.8 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Haku |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HA42566 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De bijzettafel Marius heeft een zachte en landelijke look door de combinatie van antraciet en wit. De tafel beschikt tussen de poten nog over een extra legplank en een lade. Door de eenvoudige vormgeving past deze bijzettafel in verschillende woonstijlen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Haku
Haku Möbel is een gerenommeerd Duits merk dat bekendstaat om zijn hoogwaardige woonaccessoires met een perfecte balans tussen functionaliteit en stijl. Het merk combineert modern design met praktische oplossingen, waardoor het een geliefde keuze is voor wie zijn interieur nét dat beetje extra wil geven. In ons assortiment vind je een zorgvuldig geselecteerde collectie van Haku Möbel, waaronder stijlvolle kapstokken, praktische paraplubakken en veelzijdige bijzettafeltjes. Ontdek de veelzijdigheid van Haku Möbel in ons assortiment en breng een verfijnde combinatie van design en functionaliteit in uw interieur.
Bekijk alle producten van Haku ->
Productvragen
Close in
's