Boxspring Tahoe 120x200cm met opbergruimte - taupe
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boxspring Tahoe 212x140x125cm uit spaanplaat met bekleding in polyester in taupe. Met opbergruimte onder het bed. Inclusief pocketverenmatras en matrastopper.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 121 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 120 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Ja |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Geschikt voor matras | 120 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Boxspring |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Twijfelaar (120cm) |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Bodem met opklapsysteem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBRW-56-J56-102 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 140,00 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 125,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel, Polyester Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn., Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 3 |
De boxsprings Tahoe zijn uiterst geschikt voor kleinere slaapkamers. Hun neutrale kleuren en minimalistisch ontwerp zorgen voor een rustige uitstraling, die in vrijwel alle interieurs past. Dit bed is gemaakt uit spaanplaat en heeft een bekleding in taupe polyester. Dankzij de 7-zonige T25 H2 pocketverenmatras en de matrastopper geniet je van een zalige nachtrust. Onder het bed is extra opbergruimte voorzien voor bedlinnen of kussens, of zelfs kleren of boeken. Ideaal voor in de tienerkamer of logeerkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob