Buffetkast Auryn - 90x38x140cm - 4 deuren & 2 lades - zand/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Buffetkast Auryn 90x38x140cm uit spaanplaat met afwerking in beige melamine. Met vier deuren & twee lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 69 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Buffetkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN003720 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 4 |
Creëer rust en harmonie in je interieur met de collectie Auryn - een perfecte samensmelting van minimalistische esthetiek en praktische luxe. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in beige melamine. De strakke lijnen en zachte kleur sluit moeiteloos aan bij een modern of Scandinavisch interieur. Deze buffetkast is uitgerust met vier deuren met daarachter in totaal vier legplanken. Hierdoor heb je voldoende plaats om bijvoorbeeld glazen, servies of tafellinnen netjes op te bergen. In het midden zijn twee lades voorzien waarin je plaats hebt voor allerlei kleinere spullen. Bovendien heb je geen last van kletterende deuren dankzij de softclose-functie. Ontdek de volledige collectie Auryn op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori