Salontafel Auryn - 94x55x40cm - 2 lades - zand/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN003721 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer rust en harmonie in je interieur met de collectie Auryn - een perfecte samensmelting van minimalistische esthetiek en praktische luxe. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in beige melamine. De strakke lijnen en zachte kleur sluit moeiteloos aan bij een modern of Scandinavisch interieur. Deze salontafel heeft niet alleen een ruim tafelblad voor bijvoorbeeld dranken, boeken en accessoires, maar biedt ook praktische opbergruimte. In de twee open vakken en twee lades kun je allerlei spullen netjes opbergen die anders in de woonkamer zouden rondslingeren. Ontdek de volledige collectie Auryn op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori