Tv-meubel Auryn - 175x38x50cm - 3 deuren - zand/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Auryn 175x38x50cm uit spaanplaat met afwerking in beige melamine. Met drie klapdeuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN003722 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 175,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer rust en harmonie in je interieur met de collectie Auryn - een perfecte samensmelting van minimalistische esthetiek en praktische luxe. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in beige melamine. De strakke lijnen en zachte kleur sluit moeiteloos aan bij een modern of Scandinavisch interieur. Dit tv-meubel is uitgerust met drie klapdeuren. Hierdoor heb je voldoende ruimte voor zowel je media-apparatuur, als allerlei andere spullen die anders in de woonkamer zouden rondslingeren. Ontdek de volledige collectie Auryn op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori