Bureau Sammie - 140x65x74cm - met drie lades - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureau Sammie - 140x65x74cm - met drie lades - eikdecor
€ 305,00
€ 609,00
Veilig betalen
Bureau Sammie 140x65x74cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Met drie lades met zwarte metalen handgrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36.9 |
| Hoogte werkblad | 74 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VISABU1212 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een sfeervolle en praktische tienerkamer met de eigentijdse collectie Sammie. Dit bureau is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. De combinatie van minimalistisch ontwerp met warme houttinten en zwarte metalen handgrepen geeft de collectie een moderne en rustgevende uitstraling. Het bureau heeft een ruim werkblad van 140x65cm, met voldoende ruimte om te studeren of te knutselen. Daarnaast bieden de drie lades ook handige opbergruimte voor bijvoorbeeld schrijfgerief of mappen. Kies voor stijl en functionaliteit en ontdek de volledige collectie Sammie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's