Meegroeibed Sammie - 60x120cm - 90x200cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Meegroeibed Sammie - 60x120cm - 90x200cm - eikdecor
€ 359,00
€ 689,00
Veilig betalen
Meegroeibed Sammie 125x65x95cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Babybed met een ligoppervlak van 60x120cm, omvormbaar tot eenpersoonsbed 90x200cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 47.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Meegroeibed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 50 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 716 Deze norm garandeert de veiligheid en betrouwbaarheid van kinderbedjes. Producten die voldoen aan EN 716 zijn getest op stabiliteit, duurzaamheid en veilige afmetingen, zodat ze geschikt zijn voor dagelijks gebruik. |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VISADB6012 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,40 cm |
| Lengte Product - cm | 124,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
Creëer een sfeervolle en praktische kinderkamer met de eigentijdse collectie Sammie. Dit meegroeibed is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. De combinatie van minimalistisch ontwerp met warme houttinten geeft de collectie een moderne en rustgevende uitstraling. Met het meegroeibed krijg je twee bedden in één. Het babybed heeft een ligoppervlak van 60x120cm en een bedbodem die op drie verschillende hoogtes kan ingesteld worden. Dankzij de bijgeleverde bedzijden kan het bed omgevormd worden tot een eenpersoonsbed van 90x200cm. De matras en lattenbodem zijn bij dit bed niet inbegrepen. Kies voor stijl en functionaliteit en ontdek de volledige collectie Sammie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's