Commode Hoggas 2 deuren & 1 lade - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Hoggas, vervaardigd uit spaanplaat in eikdecor. Uitgerust met 2 deuren en 1 lade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-NW-HU-2K1F |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 84,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 59,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Hoggas-meubelen stralen een warme, gezellige maar tegelijk moderne sfeer uit. Het eikdecor wordt gecombineerd met robuuste zwarte handgrepen, waarmee je de beide deuren kunt openen, evenals de lade bovenin het meubel. Vanbinnen beschik je over een handige legplank. Je kan de commode zowel in de inkomhal, woonkamer als slaapkamer integreren. Ontdek ook de andere meubelen uit de Hoggas-reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar