Dressoir Hoggas 159cm 4 deuren & 2 lades - eik
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Dressoir Hoggas 159cm 4 deuren & 2 lades - eik
€ 467,10
€ 519,00
Veilig betalen
Dressoir Hoggas, vervaardigd uit spaanplaat in eikdecor en afgewerkt met zwarte accenten. Uitgerust met 2 deuren en 4 lades.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 62 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-NW-3K4F |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 159,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Hoggas-meubelen stralen een warme, gezellige maar tegelijk moderne sfeer uit. Het eikdecor wordt gecombineerd met robuuste zwarte handgrepen, waarmee je de beide deuren en de vier lades eenvoudig kunt openen. Ook de verticale zwarte streep en het onderstel zorgen voor een unieke look. Ontdek ook de rest van deze collectie in onze webshop.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar
Ons aanbod van Poldimar omvat een gevarieerde selectie meubelen voor de kinderkamer, slaapkamer en woonkamer. Alle meubelen hebben één gemeenschappelijke deler: ze hebben een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De meubelen komen tegemoet aan de strenge eisen van de hedendaagse consument en zijn toegankelijk voor elk budget.
Bekijk alle producten van Poldimar ->
Productvragen
Close in
's