Wandplank Hoggas 137,5cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandplank Hoggas, gemaakt uit spaanplaat in eikdecor en zwart detail.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-NW-ZP |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 21,00 cm |
| Lengte Product - cm | 137,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Hoggas-meubelen stralen een warme, gezellige maar tegelijk moderne sfeer uit. Het eikdecor wordt gecombineerd met een robuust zwart kader. De wandplank kan bijvoorbeeld het verschil maken boven je televisietoestel, waardoor je je mooiste accessoires nog beter tot hun recht kan laten komen. Ontdek ook de rest van deze collectie in onze webshop.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar