Commode Samine 3 deuren & 1 lade - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Samine 93x42x150cm met drie deuren, één lade en twee open vakken. Gemaakt uit spaanplaat in het wit en eikdecor met metalen handgrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 68 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met verlichting |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Buffetkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-10G9UH06 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 93,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Ga voor de modern landelijke woonstijl met de meubelen van de Samine-reeks, die zijn gemaakt uit spaanplaat in het wit en met afwerkingen in eikdecor. De reeks bestaat ook in grafietkleur. Achter de drie deuren creëer je ruimte om allerlei spullen netjes op te bergen. Gebruik de open vakken om mooie decoratie uit te stallen. Dankzij de lade heb je ook plaats om allerlei kleine spullen op te bergen. Geniet van de opbergruimte met soft-close systeem en metalen handgrepen. Ontdek de volledige collectie Samine op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob