Dressoir Samine 3 lades 3 deuren - grafiet/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Samine met 3 lades en 3 deurtjes. Gemaakt uit spaanplaat in grafiet met afwerking in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 87 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-10G9GH20 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 166,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 102,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
Ga voor de modern landelijke woonstijl met de meubelen van de Samine-reeks, die zijn gemaakt uit spaanplaat in grafietkleur en met afwerkingen in eikdecor. De reeks bestaat ook in het wit. Deze dressoir is 166 cm breed en voorziet je woonkamer van heel wat opbergruimte. Dankzij de drie lades en drie draaideuren met soft-close systeem, kan je je spullen georganiseerd houden en snel terugvinden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob