Dekbed Comfort - 240x220cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dekbed Comfort met tijk uit perkal-katoen, gevuld met holle gesiliconiseerde polyester vezel, afmetingen 240x220cm
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2 |
| Vulgewicht | 450 gr/m² |
| Gevuld met | holle gesiliconiseerde polyester |
| Geschikt voor matras | 180 x 200cm |
| Maatvoering | 240 x 220cm |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | EMDBG26SI75 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 200,00 cm |
| Lengte Product - cm | 240,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 5,00 cm |
| Materiaal | Katoen Katoen is een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het dekbed Comfort (240x220cm) is gevuld met holle gesiliconiseerde polyester vezel en heeft een vulgewicht van zo'n 450 gr/m². De tijk bestaat uit perkal-katoen en is, net zoals de vulling, anti-bacterieel behandeld.
Het dekbed onderging een Sanitized®-behandeling tegen bacteriën en schimmels. De zachte touch van het dekbed, makkelijk te wassen en goed bestand tegen vocht, komt door de pre shrunk behandeling van de tijk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob