Doolhof Uil
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Doolhof Uil
€ 9,80
€ 49,00
Veilig betalen
Doolhof in de vorm van een uil, gemaakt uit juniperhout en multiplex. Geschikt voor kinderen vanaf 1,5 jaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.2917 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITL073 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 1,50 cm |
| Lengte Product - cm | 21,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 16,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Multiplex Multiplex is een plaatmateriaal dat bestaat uit drie of meer lagen fineer. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze superleuke doolhofuil zorgt gegarandeerd voor urenlang spelplezier! Met het magnetische stokje kan jouw kindje de knikkers verplaatsen en sorteren. Zo leert hij spelenderwijs kleuren herkennen en ontwikkelt zijn fijne motoriek. De knikkers bevinden zich achter stevig, transparant plexiglas.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's