Dressoir Damon 120cm met 2 deuren & 3 lades - eikdecor/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Damon 120x40x88cm uit spaanplaat en MDF met afwerking in eikdecor. Met twee deuren en drie lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2900 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De meubelen van de Damon-collectie moeten de voorstanders van een modern en industrieel interieur kunnen behagen. Dit prachtige dressoir is uitgerust met 2 deuren. Achter de deuren zijn telkens legplanken voorzien, zodat je voldoende ruimte hebt om je leukste accessoires, gezelschapsspelletjes of boekjes een plek te geven. Dankzij de drie lades heb je ook plaats om allerlei kleinere spullen netjes op te bergen. De kast is gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en MDF in antracietkleur. Ontdek de rest van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori