Verlengbare eettafel Damon 160/200x90 - artisan eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Verlengbare eettafel Damon, gemaakt uit spaanplaat en MDF. Kleur: artisan eikdecor en frame in antracietkleur.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2946 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De meubelen van de Damon-collectie moeten de voorstanders van een modern en industrieel interieur kunnen behagen. Deze eettafel bijvoorbeeld is eenvoudig in je eetkamer of keuken te integreren. Bovendien is die verlengbaar van 160 tot 200cm in de lengte. Dat wil zeggen dat je gemakkelijk met 4 personen kunt tafelen aan de basisversie, terwijl de verlengde versie 6 personen kan ontvangen. Het meubel is gemaakt uit spaanplaat en MDF, met een tafelblad in artisan eikdecor en tafelbenen in antracietkleur. Ontdek de uitgebreide mogelijkheden van deze reeks op onze site!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori