Dressoir Leda - 209x36x82cm - 4 deuren & 1 lade - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Leda 209x36x82cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met vier deuren en één opberglade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 58 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB412670 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,90 cm |
| Lengte Product - cm | 209,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef je woonkamer een zen-sfeer met de collectie Leda. De collectie combineert een strak ontwerp met oosterse invloeden voor een Japandi-look. De meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Dit dressoir is uitgerust met vier deuren, waardoor je voldoende opbergruimte hebt voor bijvoorbeeld glazen en tafellinnen. Dankzij de opberglade heb je ook ruimte voor allerlei kleine spullen. Geniet van een rustgevende, opgeruimde woonkamer met de collectie Leda.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA