Verlengbare eettafel Leda - 160/200x90x74cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Verlengbare eettafel 166x90x74cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Tafelblad verlengbaar tot 200x90cm. Geschikt voor 6 tot 8 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43.2 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB412662 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 165,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je woonkamer een zen-sfeer met de collectie Leda. De collectie combineert een strak ontwerp met oosterse invloeden voor een Japandi-look. De meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Deze eettafel heeft een verlengbaar tafelblad waardoor je de tafel kan aanpassen van 160x90cm tot 200x90cm. Hierdoor biedt de tafel plaats voor zes à acht personen. Ideaal voor etentjes met vrienden en familie. Geniet van een rustgevende, opgeruimde woonkamer met de collectie Leda.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA